Producent Zniczy
Nawigacja
Nasza OfertaPrzetłumacz stronę

O Nas
Producent wysokiej jakości świec i zniczy.
Miło nam gościć państwa na stronie firmy "WEGA".

Naszą działalność , opartą wyłącznie na kapitale rodzinnym rozpoczęliśmy w roku 1997. Firma "WEGA" znajduje się w miejscowości TURZNICE gm. GRUDZIĄDZ województwo kujawsko-pomorskie. Od początku naszej działalności główny nacisk kładliśmy na jakość naszych produktów , dzięki czemu jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

W chwili obecnej w ofercie znajduje się ponad 400 wzorów zniczy , lampionów , wkładów oraz świec. Dbając o naszych klientów do sprzedaży systematycznie wprowadzamy nowe wzory.

W 2002 roku zaczęliśmy eksportować nasze wyroby na rynki zagraniczne , między innymi Niemcy , Holandię , krótko później Belgię , Litwę oraz Słowację.

Posiadamy własne zaplecze transportowo-logistyczne , dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdego klienta.

Nasza Firma ciągle staje na wysokości zadania , dlatego stara się zadowalać klientów nie tylko jakością wyrobów ale także ich wzornictwem.

Coraz lepsza obsługa logistyczna i transportowa , nowe technologie oraz bogaty asortyment służyć mają uzyskaniu wiodącej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym.

Nasze znicze i świece spełniają wszystkie normy jakościowe i cechują się długim i czystym spalaniem.

Firma WEGA jest przedstawicielem największych Hut Szkła między innymi Vitrosilicon Iłowa , Sława Kielce oraz Huta Szkła Wymiarki.

Zapraszamy do współpracy ...
Grudziądz 2017